FORUM SCHOLANDZKIE

FORUM KRÓLESTWA SCHOLANDII

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2013-05-21 21:53:14

Jerzy Scholandzki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 505

Ratujcie Sarmację - II

Pewnie ktoś pomyśli, że mam fobię, albo się uwziąłem na osobę. Stwierdzam, że mam pewien margines, który zostaje przekroczony i wówczas nie wytrzymuję.
Tym marginesem jest słowo Scholandia. Staram się sam nigdy nie prowokować.  Odpowiadam tylko na prowokacje, błędne informacje, nieprawdy, w których
występuje słowo Scholandia. Kilka dni temu napisałem w tym dziale kawałek tekstu pt. Ratujcie Sarmację. Artykuł był skierowany do mieszkańców tego kraju.
Jakoby ostrzeżeniem aby nie pozwolili wkładać łapek do gospodarki niejakiemu Kakulskiemu (w Scholandii - Pakulski) Ten 'fascynat gospodarczy' po raz
kolejny rozsyła nie prawdziwe informacje o scholandzkiej gospodarce. I tak dziś w temacie inflacji pieniądza sarmackiego - pisze cyt:  " Upadł system
scholandzki, który - jak na warunki mikroświata - był bardzo rozbudowany."

Panie ' geniuszu gospodarczy' . Nie tylko,że nie upadł, A wręcz odwrotnie, został rozbudowany o elementy pozwalające nowemu mieszkańcowi założyć własną
firmę za klikaset Arminów i produkować tanie rzeczy na początek działalności takie jak buty, guziki, wiadro, butelki ...... Nie dosyć,że system nie upadł, lecz wręcz
odwrotnie został rozbudowany. I co najważniejsze - nigdy nie nastąpiła przez wszystkie te lata inflacja waluty. Licencje produkcyjne same w sobie posiadają taki
element jak zabezpieczenie zysku producentowi. Scholandia posiada w mikroświecie jedyny unikalny system produkcji, który odpowiednio skonstruowany nie jest
żadnym zagrożeniem inflacyjnym. Dlatego wkurzam się kiedy nieudolny poeta wypisuje bzdury na ten temat. Dla przykładu zamieszczę screeny mojego konta i firmy.

http://www.kasstel.comule.com/scr1.png

Pierwszy wydruk z konta firmy pokazuje, że w 2009 r. kupiłem ZS0030 (cegła) za 17,60 Arm. A pod spodem jest screen dzisiejszy z Bazaru Scholandzkiego i koszt
tej cegły wynosi 17,22 Ar. Tak więc przez  5 lat realnych koszt produktu nie tylko, że nie wzrósł a wręcz odwrotnie - nieco zmalał. I tak mogę udowodnić wszystkie produkty.

http://www.kasstel.comule.com/scr2.png

Scren z konta osobistego z zakupem żywności (ZS0037) W roku 2006 kupiłem posiłek za 2,4 Ar. i 8 lat później zapłaciłem dokładnie tyle samo 24,5/10szt. = 2,4 Ar.
Dlatego wkurzam się kiedy pożal się Boże miglanc budujący swój wizerunek kosztem Scholandii wypisuje bzdury wprowadzając czytających w błąd.


Jerzy Scholandzki

Offline

 

#2 2014-06-10 14:12:10

odwal się

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-10
Posty: 1

Re: Ratujcie Sarmację - II

Po pierwsze - prosiłem i żądałem nieużywania mojego realnego nazwiska oraz usunięcia moich danych osobowych z scholandzkich baz danych. Po raz kolejny ktoś z trafia na to forum googlając po nazwisku, kpiny i chamstwo z innych wątków WKW uderzyło tym razem w mojego młodszego brata.

Z czasów śledzenia klonów WKM mam komplet logów, danych osobowych WKW (i nie tylko WKW) i innych przypadkowo zdobytych i przechwyconych realnych kompromitujących lub potencjalnie kompromitujących informacji i treści, ale z jakichś przyczyn ich nie używam. Po prostu nie jestem sk....synem i oczekuję w tym zakresie wzajemności. Póki co się zawodzę.

Co do meritum - dziękuję za komentarz, aczkolwiek cała dyskusja była o inflacji w usługach, a nie w systemie gospodarczym, a broniłem tezy, że wzrost podaży pieniądza względem rozmiaru aktywnej populacji zawsze doprowadzi do wzrostu cen usług, w kontrze do poglądu JKW Piotra II Grzegorza, który uważał, że wystarcza rozbudowywać system gospodarczy. I Scholandia, i Sarmacja są świetnymi dowodami, że tak się w istocie dzieje. Proszę sobie przypomnieć nagrody konkursowe choćby z 2006 roku i porównać ich wysokość z późniejszymi. Następnym razem zapraszam do lektury poprzedzającej (a nie następującej po) publikowanie komentarza.

PS. Czemu WKW nie odwiedza już klonami  Sarmacji? Stęskniliśmy się za troską WKW o naszą przyszłość.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kznunivrze.pun.pl www.gr2wil.pun.pl www.cavallone.pun.pl www.fifa09manager.pun.pl www.pokemonlife.pun.pl