FORUM SCHOLANDZKIE

FORUM KRÓLESTWA SCHOLANDII


#1 2014-11-25 21:53:49

Jerzy Scholandzki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 505

Oświadczenie

W dniu dzisiejszym postanowiłem o zawieszeniu mojej obecności w Scholandii. Przez wiele lat starałem się zachowywać uczciwie według
norm w wirtuajnym świecie. Dlatego nie mogę patrzeć kiedy inny mieszkaniec wykorzystując bycie premierem łamie te normy dla własnych
korzyści. Opiszę przykład, który mnie zniechęcił. Opis sytuacji. Nowy ' mieszkaniec ' po krótkim pobycie zostaje prefektem i bierze kredyt.
Potem przelewa pieniądze na aktualnego premiera. Przelewa i znika ze Scholandi nie spłacając kredytu. I aby było śmieszniej cały ten czas
na jego konto wpływa wypłata. Po mojej uwadze ' mieszkaniec ' zostaje cudownie przywrócony do życia po blisko trzymiesięcznej nie obecności.
I co najważniejsze premier wg. Ordynacji Podatkowej nie płaci naleznego podatku od darowizny. Obecny premier doprowadził swoim
postępowaniem do całkowitej martwicy państwa.
Każdy kto czyta forum może zauważyć, że zostały trzy osoby. Król, premier i ja. Gratuluję. W jednej z prowincji pod zarządem premiera zawala się obiekt
i od kolejnych trzech miesięcy nie został odbudowany. Bo to przecież premier zadziałał na szkodę udziałowców i nie ma zamiaru odbudować
szukając setek pretekstów aby nie przywrócić mienia udziałowców do odbudowy.

W związku z powyższym postanowiłem odejść ze Scholandii definitywnie. Ten rodzaj postępowania osoby mającej władzę jest wprost perfidny.
Brak minimum honoru by podać się do dymisji.
Przepraszam w tym miejscu JKM za te słowa    choć mógłby swoim autorytetem
coś zmienić ale po prostu nie ma jak.
1-go grudnia będzie moja decyzja o spadku.


Jerzy Scholandzki

Offline

 

#2 2014-11-27 20:45:04

 FRS

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 817

Re: Oświadczenie

W przeciągu ostatniego _minimum_ roku nikt nie został do życia przywrócony.
Takie coś jest możliwe tylko za moją akceptacją, a co więcej tylko ja mam fizyczną możliwość uczynienia tego.

Nie wiem czemu NIP AF6574 nie widniał w spisie - być może błąd polegający na niepokazywaniu w spisie mieszkańców ludzi z OIOMu, ale AF6574 na cmentarzu nigdy nie wylądował - o takim zdarzeniu każdorazowo jestem informowany.


Filip Radgar Scholandzki

Offline

 

#3 2014-11-28 17:18:12

Jerzy Scholandzki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 505

Re: Oświadczenie

FRS napisał:

Nie wiem czemu NIP AF6574 nie widniał w spisie  ....

Sednem mojej wypowiedzi jest to iż ów NIP przez 12 tygodni  pobierał wypłatę za bycie prefektem nie napisał raportu prowincji,
ale nawet jednym słowem nie odezwał się na forum. Za to dzielnie służył kasą kredytu. Gratulacje dla premiera. To jest uczciwość.


Jerzy Scholandzki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.huntik.pun.pl www.fifa09manager.pun.pl www.cavallone.pun.pl www.pokemonlife.pun.pl www.kznunivrze.pun.pl