FORUM SCHOLANDZKIE

FORUM KRÓLESTWA SCHOLANDII

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2015-07-13 22:58:45

 FRS

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 817

Unia z Dreamlandem!

Szanowni Współobywatele!

Z radością informuję, iż w dniu dzisiejszym zawarty został Traktat O Unii z Królestwem Dreamlandu!
Treść traktatu dostępna pod adresem: http://www.scholandia.org/prawo/zalaczn … t_Unia.pdf
Jednocześnie proszę wszystkich mieszkańców o przeniesienie swojego konta do systemu Dreamlandzkiego (link: http://dreamland.net.pl/index.php?id=zapisz&pan=1) wybierając naszą ukochaną Scholandię jako miejsce zamieszkania.
Od tego momentu proszę również, by wszystkie dyskusje prowadzić już na wspólnym z Dreamlandem forum (link: http://dreamland.net.pl/forum/), obecne forum zostanie z czasem zamknięte.


Filip Radgar Scholandzki

Offline

 

#2 2015-07-18 12:05:04

matmax

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-10
Posty: 120

Re: Unia z Dreamlandem!

Może zdziwię co niektórych, ale uważam, że to bardzo dobry ruch Lepszy niż likwidacja państwa.


Mat Max von Salvepol
tester wszystkiego, obywatel in spe
Przystanek Kanikograd

Offline

 

#3 2015-07-18 16:10:54

Jerzy Scholandzki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 505

Re: Unia z Dreamlandem!

matmax napisał:

Może zdziwię co niektórych, ale uważam, że to bardzo dobry ruch Lepszy niż likwidacja państwa.

Przyznam, że jest mi bardzo smutno. Dlaczego nowy mieszkaniec nie znalazł nic do zaistniena ? W Scholandii nie wolno było nic zmienić. Wszystkie kraje przeszły rodzaj metamorfozy aby zachęcić nowego mieszkańca. U nas nie wolno było nic. Większość krajów wirtualnych oparta jest na zachęcie pieniężnej.
Scholandia miała unikalny w mikroświecie system gospodarczy i giełdę gospodarczą. Po mojej krótkiej chorobie zmienił się premier. Wracając
nie mogłem już nic.Wprawdzie zostałem prezesem giełdy i o zgrozo ! Nie wolno było mi wystawić żadnej akcji bo była własnością państwa a dysponował tym premier. Spółki nigdy nie wypłaciły dywidendy ani nie wystawiły leżących w gestii rządu akcji. Dlaczego ?
To bardzo smutne. W mojej egzystencji stworzyłem dziesiątki stron. Nie tylko dla firm. Większość z nich nie znalazła nigdy miejsca w podlinkowaniu.
Tak samo nie znalazło się miejsce dla filmu, który został stworzony na potrzeby promocji Scholandii.  Teraz wiadomo gdzie jest honor Scholandii.
https://www.youtube.com/watch?v=e_ac9CVKtKI


Jerzy Scholandzki

Offline

 

#4 2015-07-18 17:46:18

matmax

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-10
Posty: 120

Re: Unia z Dreamlandem!

To wszystko prawda. Myślę, że każdy z nas miał swój udział w "zamrożeniu" państwa, aż zeszliśmy poniżej masy krytycznej pozwalającej na dalszy rozwój. Utrata niepodległości to trudna sprawa, ale czy koniec, czy raczej szansa na nowe otwarcie? Co o tym sądzisz?


Mat Max von Salvepol
tester wszystkiego, obywatel in spe
Przystanek Kanikograd

Offline

 

#5 2015-07-18 20:59:10

Jerzy Scholandzki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 505

Re: Unia z Dreamlandem!

matmax napisał:

Co o tym sądzisz?

W tej chwili każde słowo jest zbędne. Nie dało się odspawać stołka.


Jerzy Scholandzki

Offline

 

#6 2015-07-27 20:04:00

asky

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 728

Re: Unia z Dreamlandem!

Tak, jak to celnie zauważył matmax Scholandia zeszła poniżej masy krytycznej. Zresztą zrobiła to już dawno, tym krajem, w tym kształcie nie da się sprawnie zarządzać bez dość poważnego zaangażowania kilku osób. System unikalny i atrakcyjny był 5-10 lat temu. Świat internetowy już dawno jest w innej niż Scholandia epoce. Spójrzmy prawdzie w oczy, utrzymywać pod respiratorem możemy przez wieki, ale w obecnym czasie nie byliśmy w stanie wynieść się ponad nasze ograniczenia mentalne. W momencie przekroczenia cieniutkiej granicy, kiedy to już nie da się porozumieć, przy sprzyjających warunkach wola upada całkowicie. Unia ma za zadanie ocalić przede wszystkim dorobek kraju.

Nie będę się odnosił do poszczególnych zarzutów z postu #3, gdyż praktycznie w całości są to jedynie nie podparte niczym oszczerstwa i zręczna próba zmanipulowania faktów.


Andy Sky, Książe Elfidias,
Premier Królewskiego Rządu Scholandii,
Prezes Królewskiego Sądu Scholandii,
Dyrektor Liceum im. Książąt Szwabii.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gr2wil.pun.pl www.huntik.pun.pl www.cavallone.pun.pl www.fifa09manager.pun.pl www.pokemonlife.pun.pl