FORUM SCHOLANDZKIE

FORUM KRÓLESTWA SCHOLANDII


#1 2012-11-20 22:02:19

Jerzy Scholandzki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 505

Karuzela - śmiechu beczka i wesela (2)

Swego czasu pod podobnym tytułem na forum pisałem o niejakim Kubie Pakulskim obecnym obywatelu Księstwa Sarmacji. Ten dawny scholandczyk w obecnej egzystencji bawi się Państwem scholandzkim w bardzo nie stosowny sposób. Używa imienia założyciela naszego kraju jako swojego dodając przydomek wielki.Pisze artykuły szkalujące nasz kraj. Państwo scholandzkie nie interweniuje na obelgi, z racji małej szkodliwości takich poczynań osoby o małym poczuciu własnego honoru. Jednak to że kpi z dawnego kraju, to nikomu nie przeszkadza. Ale Pan Pakulski vel Gaulaiter Kakulski chce zakpić z Księcia Sarmacji, kpi ze wszystkich innych obywateli Sarmacji.
W dniu dzisiejszym złożył wniosek do JKM Piotra II Grzegorza o nostryfikowanie tytułu Margrafa Elfidias jaki uzyskał tu w Scholandii. Uzasadniając swą prośbę podaje link do dekretu. Tylko zabawne w tym jest, że pomylił linki. Otóż nie wspomniał, że dekretem z dnia 01 lipca 2009r.  ówczesny Król Scholandii Piotr Abogard odebrał tytuł arystokratyczny Margrafa Elfidias Panu Kubie Pakulskiemu oraz wszystkie  przywileje jakie posiadał z racji posiadania tego tytułu. http://www.scholandia.org/prawo/?prawoID=460
Tak że z tego wynika iż Pan Pakulski nie miał prawa tym tytułem posługiwać się na terenie Scholandii. Byłoby śmieszne gdyby Książe Sarmacji przywrócił mu tytuł należący do wirtualnej godności arystokratycznej. A z odpowiedzi Księcia wynika, że w takich sprawach kieruje się jednak etyką i prawem wirtualnym.


Jerzy Scholandzki

Offline

 

#2 2012-11-21 12:14:56

Moge dlugo 2

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-21
Posty: 2

Re: Karuzela - śmiechu beczka i wesela (2)

1. Dziękuję za informację

2. Wielokrotnie prosiłem, potem żądałem nieużywania moich realnych danych w mikronacjach. Naprawdę mam się pogniewać?

Reszta to czcze pohukiwania i niepodparte niczym insynuacje.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pluszowemisie.pun.pl www.pokemonfunn.pun.pl www.assassinspbf.pun.pl www.ninjaword.pun.pl www.poapkrakow.pun.pl