FORUM SCHOLANDZKIE

FORUM KRÓLESTWA SCHOLANDII


#1 2013-11-11 15:40:40

matmax

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-10
Posty: 120

Paradoks szpitala

Ostatnio natknąłem się na coś, co nazwę paradoksem szpitala:

- przebywałem w szpitalu już od dłuższego czasu (kilka miesięcy), ale nie umarłem. To akurat rozumiem i jest w pewnym sensie pożądane, bo w tym czasie pojawiła mi się chęć powrotu;
- ale jak się okazało, nie miałem dość pieniędzy, żeby wykupić się ze szpitala.

Oczywiście, jest tego rozwiązanie - kredyt konsumpcyjny z NBS, ale podejrzewam, że wiele osób nawet nie ma świadomości takiego rozwiązania. Może jakaś informacja na stronie szpitala by się o tym przydała?


Mat Max von Salvepol
tester wszystkiego, obywatel in spe
Przystanek Kanikograd

Offline

 

#2 2013-11-11 21:22:57

 FRS

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 817

Re: Paradoks szpitala

Po przeniesieniu serwera na nowy serwer byly problemy ze skryptami "cyklicznymi" - dziekuje za wskazanie problemu, zerkne na niego.

99% ludzi, ktorzy trafiaja do szpitala nie sa po prostu zainteresowani vSwiatem. Pozostaly odsetek wie doskonale jak moze sobie poradzic z brakiem funduszy na oplacenie. Wiec nie jestem przekonany, czy taka informacja ma racje bytu - ale z checia uslsze wiecej opinii !


Filip Radgar Scholandzki

Offline

 

#3 2013-11-12 00:50:37

matmax

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-10
Posty: 120

Re: Paradoks szpitala

Nie jestem pewien, czy to taki problem - może konta, zamiast ubijane, powinny być "hibernowane" po ustalonym okresie? Logujący się po swojej systemowej śmierci dostawałby informację o tym, że umarł i możliwość szybkiego reinkarnowania swojej postaci - z tym, że bez tytułów i z majątkiem takim, jak inni nowi mieszkańcy. Taka szybka możliwość powrotu.


Mat Max von Salvepol
tester wszystkiego, obywatel in spe
Przystanek Kanikograd

Offline

 

#4 2013-11-12 20:21:13

 FRS

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 817

Re: Paradoks szpitala

Mozliwosc powrotu jest - jeszcze od czasu AF i ciagle w tej samej formie - warunkiem jest posiadanie tytulu szlacheckiego lub arystokratycznego i zgoda Korony. I ta mozliwosc jest nawet, gdy "konto umarlo"


Filip Radgar Scholandzki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ostrza1410.pun.pl www.wwsse.pun.pl www.razem.pun.pl www.naruto-arena-x.pun.pl www.am6.pun.pl