FORUM SCHOLANDZKIE

FORUM KRÓLESTWA SCHOLANDII

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-01-19 18:12:44

Jerzy Scholandzki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 505

Propozycja

Witam

Mam dla JKM oraz Premia KRS propozycję. Czy do odrzucenia ? Nie wiem.
Swego czasu chyba to pokazywałem. Teraz to leży na moim serwerze.
Jeśli Panom by się podobało chciałbym nieco odświeżyć wygląd prowincji.
http://www.schmk.republika.pl/dip/dip.html
Oczywiście jeśli zajdzie potrzeba - prześlę pliki do umieszczenia na serwerze scholandzkim lub zostaną zrobione aliasy.
Są tam chyba dwa linki nie aktualne. Można je zmienić.
Oczywiście to tylko propozycja, tyle tylko, że stara strona jest trochę ... no ciut ciut stara.


Jerzy Scholandzki

Offline

 

#2 2014-01-20 11:59:47

 FRS

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 817

Re: Propozycja

Dla mnie bardzo fajnie - smaczki jak mapka na stronie glownej Alexiopolis tez zacna

Pytanie do KRS kto oficjalnie pelni funkcje Prefekta? W sensie kto jest decyzyjny, by podjac decyzje (jesli nie ma prefekta to jest to minister KRS). A moze Jurku - chetny wziac pod opieke prowincje?


Filip Radgar Scholandzki

Offline

 

#3 2014-01-21 19:13:33

asky

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 728

Re: Propozycja

Obecny prefekt najprawdopodobniej zostanie niedługo odwołany. Więc z mocy prawa zarząd prowincji sprawuje MSWiA czyli osobiście ja. Natomiast co do przedstawionego tutaj projektu. W najbliższych dniach Rząd podejmie decyzję, który projekt promować do zastąpienia obecnych stron. Decyzja wymaga przeprowadzenia kilku rozmów. A to z uwagi, iż tworzony projekt powstaje w wyniku podjętej a wykonywanej przez pana ARturo, inicjatywy.

Ostatnio edytowany przez asky (2014-01-21 22:16:14)


Andy Sky, Książe Elfidias,
Premier Królewskiego Rządu Scholandii,
Prezes Królewskiego Sądu Scholandii,
Dyrektor Liceum im. Książąt Szwabii.

Offline

 

#4 2014-01-21 22:23:33

 AP6550

Użytkownik

24779610
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 36
WWW

Re: Propozycja

WITAM,

Panie Premierze,
Proponuję może połączyć oba projekty i... to co przygotowywałem w sposób łatwy zmienię na Ivonis?
W ten prosty sposób będziemy mieli... 2 miasta w prowincji?

Panie Jerzy,

Oglądam właśnie w/w projekt: http://www.schmk.republika.pl/dip/dip.html
Wygląda ciekawie :-)

Nie działa co prawda Ivonis: http://www.scholandia.org/strony/msss/e … /miasta/3/

Ale reszta bardzo ciekawa. Może faktycznie warto to wykorzystać? Jeśli brak miejsca? ja też służę serwem.

Pytanie: czy ta strona ma CMS? czy jest pisana kodem w HTML? Jak można ewentualnie poprawić pewne rzeczy czy zmienić?


Poważny człowiek Biznesu z Alexiopolis. / Arturo I PAVLO.

Offline

 

#5 2014-01-21 23:31:57

Jerzy Scholandzki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 505

Re: Propozycja

AP6550 napisał:

WITAM,
Panie Jerzy,

Tak dla ciekawości - podpis

AP6550 napisał:

Pytanie: czy ta strona ma CMS? czy jest pisana kodem w HTML? Jak można ewentualnie poprawić pewne rzeczy czy zmienić?

Wystarczy podgląd źródła.
Proszę sobie nie robić kłopotu. To był tylko podgląd projektu. Pan zrobi to lepiej.


Jerzy Scholandzki

Offline

 

#6 2014-01-22 19:15:14

 FRS

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 817

Re: Propozycja

AP6550 napisał:

Nie działa co prawda Ivonis: http://www.scholandia.org/strony/msss/e … /miasta/3/

http://msss.strony.scholandia.org/eksponaty/miasta/3/

AP6550 napisał:

Pytanie: czy ta strona ma CMS? czy jest pisana kodem w HTML? Jak można ewentualnie poprawić pewne rzeczy czy zmienić?

Juz wielokrotnie sie przekonalismy, ze w przypadku tego typu stron CMS jest przerostem formy nad trescia. Znacznym przerostem.


Filip Radgar Scholandzki

Offline

 

#7 2014-01-23 22:02:08

Jerzy Scholandzki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 505

Re: Propozycja

asky napisał:

W najbliższych dniach Rząd podejmie decyzję, który projekt promować do zastąpienia obecnych stron. Decyzja wymaga przeprowadzenia kilku rozmów. A to z uwagi, iż tworzony projekt powstaje w wyniku podjętej a wykonywanej przez pana ARturo, inicjatywy.

Oczywiście spokojnie się wycofuję. Pokazany projekt nie może konkurować w żaden sposób


Jerzy Scholandzki

Offline

 

#8 2014-01-23 22:14:49

asky

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 728

Re: Propozycja

Czy ktoś powiedział (a zwłaszcza rząd) że propozycja została odrzucona? Skoro już WKW zaproponował to może jednak projekt WKW podejmie konkurencję w tej ... "nierównej" walce?, bo to chyba WKW ma na myśli?


Andy Sky, Książe Elfidias,
Premier Królewskiego Rządu Scholandii,
Prezes Królewskiego Sądu Scholandii,
Dyrektor Liceum im. Książąt Szwabii.

Offline

 

#9 2014-01-23 23:51:04

Jerzy Scholandzki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 505

Re: Propozycja

Moim zamiarem nie była chęć konkurencji. Dlatego usuwam się w cień. Tym bardziej jeśli jest to " nierówna konkurencja"   


Jerzy Scholandzki

Offline

 

#10 2014-01-26 12:33:41

 FRS

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 817

Re: Propozycja

Ale przeciez Panowie - Pan Arturo zaproponowal zdaje sie najbardziej senswone rozwiazanie!
Jerzy - Twoja propozycja zostala by przyjeta jako nowa strona.
Arturo - za Panska propozycja przygotowana przez Pana strona zostala by dostosowana do innego miasta, ktore potrzebuje porzadkow na stronie.

Przy takim rozwiazaniu obydwie strony zostana uruchomione, a Scholandia zyska podwojnie - zastepujac dwie stare strony dwoma nowymi, uporzadkowanymi, z aktualna trescia/linkami. Co Wy na to?

Osobiscie licze, ze dojdziemy z tematem do porozumienia i obydwie strony zostana ogloszone jako publiczne.


Filip Radgar Scholandzki

Offline

 

#11 2014-01-26 21:37:38

 AP6550

Użytkownik

24779610
Call me!
Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 36
WWW

Re: Propozycja

WITAM,
Skoro jest gotowy projekt Alexiopolis... nie ma sensu tworzyć nowego ;-)
Mi zmiana miasta na: Ivinis zajmie naprawdę mało czasu. Więc to dobre rozwiązanie.

Myślę, że to bardzo sensowne rozwiązanie.

Przy okazji prosiłbym o wszelkie materiały na temat Ivonis :-) jeśli kros coś ma? chętnie to wykorzystam.
Będzie to funkcjonowało na: Ivonis.scholandia.pl potem oczywiście można dać na Scholandzki serwer.


Poważny człowiek Biznesu z Alexiopolis. / Arturo I PAVLO.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rani-preity.pun.pl www.shippuden.pun.pl www.wschod.pun.pl www.zapytajec.pun.pl www.hoolsgame.pun.pl