FORUM SCHOLANDZKIE

FORUM KRÓLESTWA SCHOLANDII


#1 2014-08-03 12:57:07

Jerzy Scholandzki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 505

Skleroza dubel

Witam

Szanowni Państwo. Wczoraj spotkała mnie przykra okoliczność. Siedząc przed komputerem i  zadźwięczał gong do drzwi. Byłem tak zajęty Scholandią, że wstając nogą zaczepiłem o kabel od laptopa.
Efektem był upadek urządzenia na podłogę i wszystkie pliki leżały na ziemi.Nie miałem wyjścia i musiałem użyć zmiotki i szufelki. Chcąc zrobić porządek schyliłem się pod kanapę by wymieść wszystko.
Okazało się,że pod kanapą leżały piki z prowincji Delty i Proftazji. Delikatnie używając flanelki wsypałem je ponownie do komputera. Sprawdziłem. Działały.
Postanowiłem pokazać projekt publicznie. Zalogowałem się na forum aby pokazać projekt. I o zgrozo. Jaka ta pamięć ulotna. Przecież już to było pokazane.
Tyle tylko, że bez akceptacji. Pokazano lepszy przykład. No cóż W końcu to tylko projekt.
http://www.scholandia.pun.pl/viewtopic.php?id=301
Ach ta pamięć. Przydałby się remont.


Jerzy Scholandzki

Offline

 

#2 2014-08-05 17:50:41

 FRS

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 817

Re: Skleroza dubel

Ale i wlasnie tam bylo zaproponowane rozwiazanie tej sytuacji:

FRS napisał:

Ale przeciez Panowie - Pan Arturo zaproponowal zdaje sie najbardziej senswone rozwiazanie!
Jerzy - Twoja propozycja zostala by przyjeta jako nowa strona.
Arturo - za Panska propozycja przygotowana przez Pana strona zostala by dostosowana do innego miasta, ktore potrzebuje porzadkow na stronie.

Przy takim rozwiazaniu obydwie strony zostana uruchomione, a Scholandia zyska podwojnie - zastepujac dwie stare strony dwoma nowymi, uporzadkowanymi, z aktualna trescia/linkami. Co Wy na to?

Osobiscie licze, ze dojdziemy z tematem do porozumienia i obydwie strony zostana ogloszone jako publiczne.


Filip Radgar Scholandzki

Offline

 

#3 2014-08-05 21:20:31

Jerzy Scholandzki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 505

Re: Skleroza dubel

FRS napisał:

Ale i wlasnie tam bylo zaproponowane rozwiazanie tej sytuacji:

No cóż. Była wówczas moja propozycja.  Tylko minęło pół roku realnego .   Ale nie mnie decydować   Teraz już dziękuję.


Jerzy Scholandzki

Offline

 

#4 2014-08-11 20:45:31

asky

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 728

Re: Skleroza dubel

Spokojnie, nawet rząd musi mieć czas na reakcję i dokładne przejrzenie propozycji. Proszę nie traktować wszystkiego jako osobistą sprawę.
A teraz do rzeczy, ogólnie strony bardzo estetyczne - zresztą jak wszystkie w wykonaniu Księcia Jerzego. Jeśli JKM nie ma zastrzeżeń do części technicznej, to proponuję wprowadzić jako oficjalne strony prowincji oraz Alexiopolis. Ale przed tym jest kilka detali do poprawienia, tak jak usunięcie linków do Dworka SA, zaktualizowanie linku do Ivonis, usunięcia informacji o byłym już prefekcie, a  w jego miejsce wstawienie informacji o aktualnym zarządzie prowincją i miastem przez MSWiA.


Andy Sky, Książe Elfidias,
Premier Królewskiego Rządu Scholandii,
Prezes Królewskiego Sądu Scholandii,
Dyrektor Liceum im. Książąt Szwabii.

Offline

 

#5 2014-08-12 19:36:31

 FRS

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 817

Re: Skleroza dubel

Strony miast/prowincji sa pod zarzadem bezposrednim burmistrza/prefekta, posrednim Rzadu. Mi nic do tego


Filip Radgar Scholandzki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.42gdh.pun.pl www.nasza-wioska-pl.pun.pl www.wrestlingforumgame.pun.pl www.blo.pun.pl www.krejzolandiaa.pun.pl