FORUM SCHOLANDZKIE

FORUM KRÓLESTWA SCHOLANDII

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2013-02-04 10:04:52

Okopow

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-04
Posty: 3

Zaproszenie na Zjazd Mikronacji

Droga Scholandzka Mniejszości,

W imieniu Stowarzyszenia im. Okopowa zapraszam na realny zjazd mikronacji, który odbędzie się w Warszawie 16-17 lutego. Zapowiedziało się już paru Scholandczyków, Sarmatów i Wandejczyków. Rozesłaliśmy również wici do Dreamlandu.

Więcej szczegółów

Offline

 

#2 2013-02-04 10:27:19

asky

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 728

Re: Zaproszenie na Zjazd Mikronacji

Coś się Panu pomyliło, najpewniej kraj. Pańskie słowa brzmią wręcz obraźliwe w Królestwie. Przy tak sformuowanym zaproszeniu pozostaje mi tylko odesłać Pana do Pańskiego kraju pierwszym środkiem lokomocji jaki się trafi,  nawet na tratwie.


Andy Sky, Książe Elfidias,
Premier Królewskiego Rządu Scholandii,
Prezes Królewskiego Sądu Scholandii,
Dyrektor Liceum im. Książąt Szwabii.

Offline

 

#3 2013-02-04 10:45:35

Okopow

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-04
Posty: 3

Re: Zaproszenie na Zjazd Mikronacji

asky napisał:

Coś się Panu pomyliło, najpewniej kraj. Pańskie słowa brzmią wręcz obraźliwe w Królestwie. Przy tak sformuowanym zaproszeniu pozostaje mi tylko odesłać Pana do Pańskiego kraju pierwszym środkiem lokomocji jaki się trafi,  nawet na tratwie.

Ja jestem w swoim kraju

W każdym razie - przyjmuję to jako odmowę, ale resztę bywalców forum ciągle zapraszamy!

Offline

 

#4 2013-02-04 17:06:00

 FRS

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 817

Re: Zaproszenie na Zjazd Mikronacji

Taka sztuka Teatru Żenadonarodowego.
Na wiecej slow nie warto sie silic - na szczescie to nie ze Scholandczykami to wydarzenie jest organizowane. Usilnie prosze o zaprzestanie szerzenia, choc ukrytej w odnosniku, obrazy, i to w kierunku ludzi, ktorych sie nawet osobiscie nie zna.


Filip Radgar Scholandzki

Offline

 

#5 2013-02-04 19:33:40

Okopow

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-04
Posty: 3

Re: Zaproszenie na Zjazd Mikronacji

Wizyta w Scholandii zawsze wypełnia mnie pozytywną energią. Takoż jest i teraz! Jaka obraza ukryta w odnośniku?

No nic, odpowiedź WKM też potraktuję jako odmowę. Już 2/3 Królestwa Scholandii odmówiło!

Może chociaż Jerzy Scholandzki vel Robert Berg, znany sarmacki szlachcic dorabiający po godzinach jako premier Królestwa Scholandii?

Offline

 

#6 2013-02-06 22:39:29

Selane Local Host

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-14
Posty: 21

Re: Zaproszenie na Zjazd Mikronacji

pomijając treść zaproszenia , nie pojawię się ze względu na wybrane miejsce, trochę za daleko mi do warszawy

a zaproszenie rzeczywiście nie brzmi przekonująco

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.flyff.pun.pl www.ninjaword.pun.pl www.pluszowemisie.pun.pl www.poapkrakow.pun.pl www.pokemonfunn.pun.pl